zámková dlažba best

Zámková dlažba BEST - Prodej a pokládka


Společnost Gamaworx s.r.o. je od roku 2011 certifikovaným prodejcem a certifikovanou pokládkovou firmou pro zámkové dlažby BEST.

Díky velké škále dostupných tvarů, barev a odstínů zámkové dlažby se tato stala neodmyslitelným architektonickým prvkem nadčasového zahradního designu. Odborně navrhnutá a realizovaná zámková dlažba je významným estetickým prvkem zahrad, parků a veřejných prostranství.

Nechte se inspirovat zajímavými prvky betonových dlažeb. Rádi i Vám pomůžeme rozšířit Vaši zahradu snů například o příjezdovou cestu, parkovací plochu, chodník, nebo terasu pro Vaši pergolu či zahradní kuchyni. Zadejte nám Váš požadavek na zahradní projekt a Gamaworx s.r.o. Vám jej po dohodě realizuje na splátky a bez navýšení.

Našim zákazníkům zaručujeme profesionální návrh a pokládku zámkových dlažeb. Výsledné provedení ocení velmi nároční klienti.

Neváhejte a rezevujte si letní akční cenovou nabídku pro pokládku zámkové dlažby BEST a získejte tak zámkovou dlažbu velmi výhodně. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu. Rádi Vám zašleme akční ceník pokládky zámkových a terasových dlažeb pro léto 2014.

 

 

 

Zámková dlažba BEST
kontakt