• Dekorativní gabiony a zástěny
  • Dekorativní gabiony
Zahradní dlažba
Dekorativní gabiony Gamaworx

 

Gabiony zpravidla slouží jako jednoduché, vysoce estetické řešení pro každou zahradu. Gamaworx s.r.o. nabízí svým klientům realizaci dekorativních gabionů s užitím tradičních materiálů, jako je například kačírek, břidlice a žula. V posledních letech vzrůstá i poptávka pro užití netradičních materiálů jako je například sklo, dřevo, korek. Gabiony z lomového kamene nacházejí stále častěji své uplatnění díky dekorativnímu charakteru, například jako neobvykle řešené gabionové ohniště. Gabionová zahradní posezení jsou rovněž oblíbeným zahradním doplňkem. V případě skleněné výplně gabionů jsou velmi atraktivní a oblíbené dekorativní prosvětlené sloupy.

 

Společnost Gamaworx s.r.o. poskytuje svým klientům design netradičních gabionových košů, ale rovněž výrobu, instalaci a prodej dekorativního osvětlení pro gabiony.

Velmi často se stavá, že samotný zakazník přicházi s netradičnim návrhem gabionu. Naše dlouholeté zkušenosti zajistí, že výsledkem je vždy optimální řešení s přihlédnutím k požadavkům zákazníka.

 

 

 

Zámková dlažba BEST
kontakt